• Mail. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  • Tel. +385 1 2797 097

Dan Općine Gradec

Obilježavanje Dana Općine Gradec te blagdana Uzvišenja sv. Križa župe Ranjenog Isusa u Gradecu, 16. rujna 2018. godine (nedjelja)

Dragi žitelji Općine Gradec,

Dan Općine Gradec po Statutu općine obilježava se dana14. rujna na blagdan Uzvišenje sv. Križa koji je ujedno i dan naše župe Ranjenog Isusa u Gradecu. Pošto i ove godine obje svetkovine i blagdan i Dan Općine budu u radnom danu, cjelodnevni program obilježavanja Dana Općine i blagdana organiziran je na dan 16. rujna 2018. godine (nedjelja). Kao i prijašnjih godina pa tako i ove, želja nam je da svi zajedno proslavimo naše velike svetkovine jer dan općine je dan svakoga nas ponaosob te vas stoga sve skupa pozivamo da dođete i uveličate svojim dolaskom proslavu Dana Općine Gradec i blagdana Uzvišenja sv. Križa uz bogati programski sadržaj, otkrivanje spomenika našim braniteljima domovinskog rata u centru Gradeca (general pukovnik u miru Mladen Markač) kao i svetu misu s početkom u 10:00 sati koju će predvoditi naš gradečki župnik vlč. Stjepan Matoić, uz muzikalnu i pjevnu pratnju VIS Gratia, te prijenos Radio Vrbovca za one koji će misu pratiti iz svojih domova. Nakon euharistijskog slavlja u crkvi, svakako zastanite uz naše općinske mjesne odbore, sportsko-ribolovne, lovne i ostale udruge, umirovljenike, vatrogasce koje će za vas pripremiti bogati gastro užitak u svojim specijalitetima, također popratite izložbe domaćih slikarskih, kiparskih i ostalih kreativnih i umjetničkih radova umjetnika našega kraja te kušajte slastice općinskih domaćica pod velikim šatorom na školskom igralištu naše Osnovne škole uz zabavni program glazbenog sastava SERBUS ZAGREB koji će Vas zabavljati na popodnevno večernjoj zabavi u organizaciji Lovačke udruge „Gaj“ Gradec. Visoki uzvanici i dragi nam gosti od 11:30 sati pratiti će Svečanu općinsku sjednicu u športskoj dvorani Osnovne škole te će se priključiti narodnom veselju u 13:00 sati. Svojom nazočnošću uveličat ćete našu, već sada tradicionalnu svečanost. Srdačno Vas očekujemo! Vaša načelnica sa svojim suradnicima

dan opcine poziv

Jedinstveni upravni odjel Općine Gradec

Marica Kozumplik
rukovoditeljica kadrovskih, općih i računovodstvenih poslova

E-mail: mkozumplik@gradec.hr

 

Đurđica Kušec
komunalni redar i referent za komunalne poslove

E-mail: dkusec@gradec.hr

 

Hrvoje Stjepan Hasanović, iur.
referent za upravne i administrativne poslove

E-mail: hhasanovic@gradec.hr

 

Tel: +385 1 27 97 097

Fax: +385 1 27 97 097