• Mail. Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  • Tel. +385 1 2797 097

BESPLATNI UDŽBENICI, LIKOVNE MAPE, RADNI MATERIJALI ZA TEHNIČKI I BILJEŽNICE ZA SVE UČENIKE MATIČNE I PORUČNIH ŠKOLA OŠ GRADEC]

 

Dragi naši učenici i roditelji,
u dogovoru s ravnateljem OŠ Gradec Vladom Starešec, i ove će godine svim našim školarcima biti osigurani udžbenici s nivoa RH, a s nivoa Općine Gradec, kao i prošle godine, podijeliti ćemo svim učenicima od 1. do 4. razreda, pisanke A, B, C i D, likovne mape od 1. do 8. razreda, a učenicima od 5. do 8. razreda podijeliti će se velike bilježnice s crtama i matematičke bilježnice kao i materijale za tehnički. Bilježnice su osmišljene obillježjima našega kraja pa će ujedno biti i edukativnog karaktera.
Stoga, dragi roditelji, ove školske godine svojim đacima ne morate kupovati knjige, bilježnice, mape i radne materijale za tehnički dok radne bilježnice morate financirati sami jer županija ove godine nažalost ne sudjeluje u sufinanciranju. Detaljna obavijest stoji na web stranici OŠ Gradec.
Ugodni vam ljetni praznici! 
Vaša načelnica sa svojim djelatnicima i suradnicima. ️
skola1 m
skola3 m

Jedinstveni upravni odjel Općine Gradec

Marica Kozumplik
rukovoditeljica kadrovskih, općih i računovodstvenih poslova

E-mail: mkozumplik@gradec.hr

 

Đurđica Kušec
komunalni redar i referent za komunalne poslove

E-mail: dkusec@gradec.hr

 

Hrvoje Stjepan Hasanović, iur.
referent za upravne i administrativne poslove

E-mail: hhasanovic@gradec.hr

 

Tel: +385 1 27 97 097

Fax: +385 1 27 97 097