Temeljem održanog sastanka predsjednika Mjesnih odbora Općine Gradec sa načelnicom Općine Gradec utvrđeno je da su u cijelosti konstituirani Mjesni odbori Općine Gradec sa novoizabranim predsjednicima, tajnicima, blagajnicima i članovima i to slijedećim redoslijedom:
1. MJESNI ODBOR GRADEC:
Andrea Masnec – predsjednica – NEZAVISNA LISTA
Alen Bunko – tajnik – NEZAVISNA LISTA
Nives Hendak – blagajnica – BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI
Darko Jalšovec – član – NEZAVISNA LISTA
Dinko Šakić – član – NEZAVISNA LISTA
2. MJESNI ODBOR GRADEČKI PAVLOVEC:
Ivica Rajtar – predsjednik – NEZAVISNA LISTA
Snježana Kalinski – tajnica – BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI
Mira Mrinjek – blagajnica – NEZAVISNA LISTA
Nikola Rajtar – član – NEZAVISNA LISTA
Siniša Vrbnjak – član - HDZ
3. MJESNI ODBOR POTOČEC:
Zlatko Koprić – predsjednik – NEZAVISNA LISTA
Marijan Kaluđerović– tajnik - HDZ
Žarko Rosić – blagajnik - NEZAVISNA LISTA
4. MJESNI ODBOR MALI BREZOVEC:
Alen Čolić – predsjednik – NEZAVISNA LISTA
Anita Čolić – tajnica – NEZAVISNA LISTA
Vlado Jurić – blagajnik – NEZAVISNA LISTA
5. MJESNI ODBOR VELIKI BREZOVEC:
Ivica Tuk – predsjednik – NEZAVISNA LISTA
Katica Šaško – tajnica – NEZAVISNA LISTA
Katica Erdeli – blagajnica – NEZAVISNA LISTA
6. MJESNI ODBOR PODJALES:
Davor Glogoški – predsjednik – NEZAVISNA LISTA
Darko Klanjec – tajnik – NEZAVISNA LISTA
Željko Škudaš – blagajnik – NEZAVISNA LISTA
7. MJESNI ODBOR REPINEC (obuhvaća naselja: Repinec, Festinec i Pokasin)
Marko Dušak – predsjednik – HDZ
Ivan Horvatinović – tajnik – NEZAVISNA LISTA
Ranka Ban – blagajnica – HDZ
Danijel Tkalčan – član – HDZ
Gordana Brtan – članica – NEZAVISNA LISTA
8. MJESNI ODBOR CUGOVEC: (obuhvaća naselja: Cugovec, Fuka, Stari Glog, Remetinec i Lubena)
Kristijan Benjak – predsjednik - HSS
Damir Korša – tajnik – NEZAVISNA LISTA
Josip Vinković – blagajnik – HSS
Mladen Horvatić – član – HDZ
Marijan Pisačić – član – NEZAVISNA LISTA
9. MJESNI ODBOR GRABRIĆ:
Mato Kovačić – predsjednik – NEZAVISNA LISTA
Đurđa Habuzin – tajnica – NEZAVISNA LISTA
Nada Kovačić – blagajnica – NEZAVISNA LISTA
10. MJESNI ODBOR ZABRĐE:
Nada Mijak – predsjednica – NEZAVISNA LISTA
Mario Bađun – tajnik – BANDIĆ MILAN 365 – STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI
Krunoslav Đurković – blagajnik – NEZAVISNA LISTA
11. MJESNI ODBOR HAGANJ:
Dražen Baričević – predsjednik - HSS
Mario Posavec – tajnik - HSS
Marko Šimek – blagajnik – NEZAVISNA LISTA
Franjo Novak – član – NEZAVISNA LISTA
Željko Jurmanović – član - HSS
12. MJESNI ODBOR TUČENIK: (obuhvaća naselja: Tučenik, Salajci i Buzadovac)
Božo Hmelina – predsjednik – NEZAVISNA LISTA
Marijan Zakšek – tajnik – NEZAVISNA LISTA
Đuro Pavić – blagajnik – NEZAVISNA LISTA
Ivica Keleković – član – NEZAVISNA LISTA
Stjepan Ježić – član – NEZAVISNA LISTA